Szukaj

Pizzagate

Zaktualizowano: sty 26

W 2016 roku portal WikiLeaks upublicznił zawartość konta e-mail Johna Podesty, szefa kampanii wyborczej Hillary Clinton.


John Podesta

Po dokładniejszej analizie ujawnionych wiadomości internauci zauważyli, że osoby pracujące w sztabie wyborczym Hillary Clinton zamiast rozmawiać o organizacji kampanii swojej kandydatki zdecydowanie bardziej wolą poruszać tematy jedzenia a w szczególności pizzy (149 razy) i hot dogów (73 razy).


"Chciałbyś dostać pizzę na godzinkę?" pyta Johna Podesty swojego brata Tony'ego

Internauci szybko wywnioskowali, że słowa określające jedzenie muszą stanowić rodzaj tajemniczego kodu. Na rozwiązanie zagadki nie trzeba było długo czekać.

Według znalezionych w Darknecie informacji słowa kluczowe, których używali członkowie kampanii wyborczej Hillary Clinton (tj. pizza, hot-dog, ser, makaron itd.) są kodem pedofilskim stosowanym przez zboczeńców i handlarzy dziećmi.


hot dog – chłopiec

pizza – dziewczynka

ser (cheese) – małą dziewczynka

makaron (pasta) – mały chłopiec

lody (ice cream) – męska prostytutka

orzechy lub orzeszki (walnuts lub nuts) – osoba ciemnoskóra

mapa (map) – sperma

sos (sauce) – orgia

Za pomocą takich słów przestępcy komunikują się ze sobą na czatach i portalach internetowych, a organy ścigania bardzo często wykorzystują ten patent do zastawiania pułapek na pedofilii.


Pomimo tak mocnych poszlak i dowodów ogromnego skandalu obyczajowego media głównego nurtu bardzo szybko zatuszowały sprawę a organy ścigania do dzisiaj nie rozpoczęły żadnego śledztwa w tej przerażającej sprawie..Co ciekawe maile Johna Podesty są cały czas dostępne na stronie WikiLekas.

Każdy jeden internauta na całym świecie może sprawdzić tajemnicze wiadomości i przekonać się na własne oczy jak wygląda Afera Pizzgate. Link do skrzynki Podesty tutaj -> WikiLeaks - The Podesta Emails

W wyszukiwarce wystarczy wpisać dowolne słowo kluczowe np: pizza, hot-dog, cheese, ice cream, pasta, sauce, map.


Więcej na temat Pizzagate znajdziecie tutaj : #pizzagate - Przeczywistość (przeczywistosc.pl)

70 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie