top of page
Szukaj

Dzieci z Hampstead - Szokująca prawda?


Lisa i Gabriel podczas składania makabrycznej relacji

Pod koniec 2014 roku ogromne zamieszanie w Internecie zrobiło wideo "Dzieci z Hampstead". Na nagraniu, rodzeństwo Alisa i Gabriel (wiek 9-10 lat) przedstawiają makabryczną relację według, której były wykorzystywane seksualnie przez własnego ojca oraz innych członków satanistycznego kultu z siedzibą w Hampstead w północnym Londynie. Pierwsze wywiady z dziećmi zostały nagrane przez ich biologiczną matkę Ellę Draper i jej partner Abrahama Christie, to właśnie oni zadają pytania i dla bezpieczeństwa swojego i dzieci nagrywają wszystko amatorską kamerą. W swojej relacji brat i siostra mówią o tym, że są zmuszani do brania udziału w satanistycznych orgiach, z udziałem nauczycieli, kolegów z klasy, rodziców, pracowników społecznych i wielu innych osób. W trakcie takich spotkań miały być składane ofiary z dzieci, gdzie następnie wszyscy uczestnicy spożywają ich krew i jedzą mięso. Głową całego kultu i osobą dokonująca rytualnych morderstw ma być ich ojciec Ricky Dearman, który wielokrotnie miał zmuszać rodzeństwo by pomagały mu w dokonywaniu makabrycznych zabójstw niemowląt i małych dzieci, najczęściej przy użyciu dużych chińskich noży. Wszystkie przedstawione rytuały miały się odbywać w podziemiach szkoły i sekretnych pomieszczeniach kościoła. Według relacji, składane ofierze niemowlęta i dzieci dostarczane były przez opiekę społeczną, która z kolei zabierała dzieci z biednych rodzin lub otrzymywała od rodziców którzy nie chcieli ich wychowywać. Nagranie z polskimi napisami dostępne na kanale Fundacji im. Dobrego Pasterza:

Po nagraniu tych wstrząsających relacji i będąc jeszcze na wakacjach, partner matki Abraham skontaktował się ze swoim bratem Johmem Clemontem, który był policyjnym agentem w południowym Londynie. Jego brat poradził im, aby wrócili do Wielkiej Brytanii i po przyjeździe przyjechali prosto do niego. Rodzina postąpiła zgodnie z radą brata i po powrocie do Anglii udała się prosto do jego rodziny. Brat zaczął przekazywać szokujące informacje swoim przełożonym, ale czuł, że coś jest nie tak, ponieważ nie otrzymał takiego odzewu jakiego się spodziewał. Rodzina zdecydowała się opuścić dom braci i wrócić do Londynu, gdzie zgłosiła sprawę bezpośrednio do opieki społecznej.

Oryginalne nagrania z relacją dzieci:

Biologiczna matka dzieci Ella została zatrzymana przez policję, a rodzeństwo zostało podstępnie oddzielone od niej na komisariacie policji. Od tamtej pory nigdy nie widziała już ich na własne oczy.

Poniżej znajdują się oryginalne nagrania z przesłuchań policyjnych, kiedy to po raz pierwszy przywieziono rodzeństwo na komisariat we wrześniu 2014 r. Jest tak wiele dziwnych szczegółów w tych przesłuchaniach, które po prostu nie mają sensu, jak na przykład dziwny tony głosu i odruchy ciała przesłuchującego policjanta oraz obsesja związana z mniejszymi nieistotnymi faktami. Pierwsze wideo pokazuje trzy wywiady przeprowadzone z chłopcem. Jeden w nocy, od razu po pojawieniu się na komisariacie, drugi dwa dni później i trzeci po spędzeniu całego tygodnia pod opieką policji.

W pierwszych dwóch wywiadach historia chłopca jest spójna, dokładna i pouczająca, podobnie jak druga rozmowa. Jednak po tygodniu opieki, a następnie ponownym przesłuchaniu po raz trzeci, chłopiec wycofuje całe roszczenie i mówi, że wszystko zmyślił. Podobnie wyglądała sytuacja z jego siostrą.

Niezwykłe jest to, jak wiele szczegółów możemy usłyszeć w trakcie przesłuchań, dzieci zapamiętały imiona i nazwiska nauczycieli, rodziców i dzieci biorących w tym udział, jak również tatuaże i kolczyki w miejscach intymnych, często przedstawiające satanistyczne symbole. Czy na prawdę tak trudno było sprawdzić czy podejrzani mają takie tatuaże??? Media głównego nurtu a historia dzieci z Hampstead

Jak łatwo się domyślić, media próbowały jak najszybciej zatuszować sprawę milczeniem i niezwykle ostrożnym podejściem do całej zaistniałej sytuacji. Pierwszy artykuł, który pojawił się w codziennej prasie, był oszczerczą kampanią wymierzoną w matkę i jej partnera, mówiącą, że są parą wariatów, która namówiła dzieci do wymyślenia tej historii, aby zszargać imię ich ojca z powodu walki o opiekę. To kompletna bzdura, ponieważ ojciec zrezygnował z prawa do opieki kilka lat wcześniej, kiedy został aresztowany za pobicie Elli prawie na śmierć. Sprawa została szybko i po cichu poprowadzona przez królewskie sądy bez policyjnego śledztwa, z wykorzystaniem jako dowodów zeznań świadków. Sędzia, Justice Pauffly, uznał zarzuty za bezpodstawne a każdą osobę popierającą roszczenia dzieci za nienormalną. Aby wreszcie odciąć się od historii, BBC przeprowadziło specjalny, zaplanowany i kontrolowany wywiad z Rickym Dearmanem. Nie opublikowali nagrania od razu, tylko puścili go w czasie, gdy większość ludzi była w pracy.

Wywiad z ojcem dzieci dostępny tutaj (dodam tylko że jest początkującym aktorem z zawodu):


Na pierwszy rzut oka widać że w tym człowieku jest coś mrocznego, jego gra aktorska jest nieudolna, przy próbuje płaczu nie potrafi uronić nawet jednej łzy. Teraz. Jeśli jesteś sprytny, w pierwszych minutach wywiadu zanotujesz informacje podane przez Dearmana, które bez rozstrzygnięcia dowodzą, że cała historia została zatuszowana od samego początku. Ricky Dearman na pytanie: „Jak dowiedziałeś się o zarzutach?” odpowiada: „Nie pamiętam dokładnie, wydaje mi się, że dostałem telefon od służb socjalnych z radą, abym znalazł prawnika i udał się na lokalny posterunek policji”. A więc powstaje pytanie, jaka jest standardowa procedura w przypadku zarzutów o molestowanie seksualne dzieci? Z tego co wiem , policja powinna pojawić się w domu, wywalić drzwi frontowe, zakuć w kajdanki i zabrać delikwenta na komisariat. Następnym krokiem jest przeszukanie domu zabezpieczenie wszelkich dowodów. Tak więc odebranie miłego, przytulnego telefonu z prośbą o grzeczne przyjście na komisariat wydaje mi się BARDZO dziwne.

Kim jest Ricky Dearman? jest początkującym aktorem, który miał własne showreel w YouTube. Showreel to seria krótkich scen zaplanowanych i sfinansowanych przez aspirującego aktora. Podobnie jak model ma własne portfolio ujęć dla reklamy własnego talentu. Niestety kanał z jego występami został usunięty, szkoda bo autor podobnego artykułu zaznaczył, że nawet te nagrania dużo mówiły o podejrzanym. Organizacja Hampstead Research, która została powołana przez zwykłych obywateli do zbadania wyłącznie tej jednej sprawy, znalazła wiele ważnych dowodów związanych ze sprawą, w tym informację, że Ricky Dearman posiada własne serwery i różne strony internetowe, które wydaje się być metodycznie usuwane. Uważa się, że ma on również witryny z pornografią dziecięcą, które znajdują się na tych serwerach i mogą sprzedawać nielegalne obrazy i filmy. Więc po dowiedzeniu się, że Dearman chce być aktorem i uwielbia grać porywczego zabójcę, omówiony wcześniej wywiad z BBC może zacząć mieć sens. Widzisz w wywiadzie dla BBC, że za bardzo wyolbrzymia swoje emocje, robi nienormalnie długie przerwy, nawet próbuje zmusić się do płaczu, ale całkowicie mu się to nie udaje. To wszystko jest sfałszowane, a Dearman był bardzo zadowolony z każdej części wywiadu, reklamując swoje doskonałe umiejętności aktorskie.

Co dalej z biologiczną matką dzieci?

Matka i jej partner uciekli z Wielkiej Brytanii w obawie o swoje życie. Udało im się znaleźć bezpieczeństwo i przeprowadzić wywiad przez Skype'a, w którym wyjaśniają, jak to wszystko się zaczęło i jak przekształciło się w jedną z największych ukrywanych afer współczesnej historii - rywalizując ze skandalem dotyczącym pedofila i mordercy dzieci Jimmiego Savila. Poniżej znajduje się wywiad przeprowadzony przez sędziego hrabstwa w Ameryce, który zainteresował się tą szokującą historią.


Jeśli nadal masz wątpliwości, to musisz wrócić i zacząć od nowa. TO NAPRAWDĘ MIAŁO MIEJSCE. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę:

  1. Szczegółowy opis tatuaży, kolczyków i oznaczeń, które można znaleźć w okolicach intymnych części ciała sprawców. Do tej pory żadna z oskarżonych osób, a było ich ponad 90 nie wystąpiła o to żeby oczyścić swoje imię.

  2. Oficjalne raporty z przeprowadzonego badania lekarskiego dzieci POTWIERDZIŁ, że molestowanie miało miejsce przez dłuższy okres czasu.

  3. Nie było absolutnie żadnego śledztwa w związku z wymienionymi z imienia i nazwiska sprawcami i nie wykorzystano żadnych dowodów przedstawionych prze dzieci.

To nie pierwszy raz, kiedy dzieci przedstawiają takie zarzuty. To był temat tabu od wieków, ale ofiary wykonują świetną robotę, pomagając pokazać światu, że te rzeczy istnieją i należy je powstrzymać. Szatańskie rytuały i znęcanie się jest o wiele bliższe ludziom niż myślisz i nie jest czymś zarezerwowanym wyłącznie dla filmowych horrorów.

Tutaj krótki wywiad z emerytowanym detektywem angielskiej policji, który po rozmowie z matką dzieci i zapoznaniu się z szczegółami sprawy, wyraża ogromne oburzenie i żal w stosunku do zachowania i tuszowania sprawy przez policję:

Na zakończenie dodam tylko, że niedawno za pedofilię i wykorzystywanie dzieci w latach 1979 do 1986 roku, skazany został 45 latek mieszkający w bogatej dzielnicy Hampstead w północnym Londynie. Ciekawy zbieg okoliczności...


Pozostaje jedno pytanie, jak daleko sięgają macki kultów satanistycznych i kręgów pedofilskich, skoro w tuszowanie sprawy zaangażowane są wszystkie służby w kraju oraz media głównego nurtu? Jak długo jeszcze będziemy ignorować relacje ofiar z całego świata, które dziwnym trafem opowiadają niezwykle podobne historie?

Szokujących faktów jest co raz więcej; Pizzagate, Comet ping-pong, Epstein, FrazzleDrip, Fundacja Clintonów, Jimmy Savile, Dzieci z Hampstead, Marina Abramovic i wiele innych postaci i świadków satanistycznego okultyzmu, pedofili i kanibalizmu na szczytach władzy. Niestety ludzie nadal wolą być programowani przez telewizję i udawać, że nic nie widzą, bo brutalna prawda mogła by zburzyć ich strefę komfortu.


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page