top of page
Szukaj

Wyspa Epsteina - Piekło na ziemi?

Zaktualizowano: 6 sty„Ostatnie 17 lat spędziłam we własnym więzieniu za to, co ona (Maxwell), Jeffrey i wszyscy współspiskowcy mi zrobili. Gwałcili mnie, czasem 3 razy dziennie i nie byłam jedyna na tej wyspie, tam był ciągły strumień nieletnich dziewczyn, gwałconych raz za razem ” - Sarah Ransome (jedna z ofiar Epsteina)


Od zera do miliardera


Jeffrey Edward Epstein urodził się 20 stycznia 1953 r. na Brooklynie w Nowym Jorku. Jego matka, Pauline, pracowała w niepełnym wymiarze godzin jako pomoc szkolna, a jego ojciec, Seymour, był dozorcą w nowojorskim wydziale parków i rekreacji. Epstein wraz ze swoim młodszym bratem Markiem wychowali się w środowisku klasy średniej.

Niezwykle bystry Epstein pominął dwie klasy i ukończył Brooklyn's Lafayette High School w wieku 16 lat. Chociaż zapisał się do Cooper Union, a później na New York University we wczesnych latach 70., nigdy nie otrzymał stopni w żadnej ze szkół.

Mimo to, Epstein dostał posadę nauczyciela rachunku różniczkowego i fizyki w Dalton School, szkole przygotowawczej Upper East Side, w 1974 roku. Jednak jego zatrudnienie było krótkotrwałe — został zwolniony dwa lata później za „słabe wyniki”.

Zanim Epstein opuścił posadę nauczyciela w Dalton School, był w stanie nawiązać ważny kontakt z jednym z rodziców swojego ucznia, Alanem Greenbergiem, dyrektorem generalnym Bear Stearns. Pod wrażeniem bystrości Epsteina w liczbach, Greenberg dał mu pracę asystenta w Bear Stearns w 1976 roku, a stamtąd Epstein szybko wspinał się po szczeblach kariery, ostatecznie doradzając niektórym najbogatszym klientom firmy.

W 1981 roku Epstein opuścił Bear Stearns i założył własną firmę doradztwa finansowego, Intercontinental Assets Group Inc (IAG), w której pomagał klientom odzyskać zdefraudowane pieniądze, a także pomagał klientom, którzy byli malwersantami.

W 1987 roku Epstein rozpoczął konsultacje dla agencji windykacyjnej Tower Financial Corporation, która okazała się wartą pół miliarda dolarów organizacją Ponzi. Mówiono, że Epstein był jednym z inicjatorów tego planu, ale w końcu wyszedł z tego bez szwanku, opuszczając Tower na kilka lat, zanim rozpadł się w 1993 roku.

W 1988 roku Epstein założył J. Epstein & Company (później przemianowaną na Financial Trust Company), firmę zajmującą się zarządzaniem finansami, która rzekomo służyła tylko miliarderom. W tym czasie został doradcą finansowym miliardera Leslie Wexnera, który był dyrektorem generalnym L Brands i Victoria's Secret. Od połowy lat 90. przeniósł swoją firmę na Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, aby uniknąć płacenia podatków.


Lesli Wexner miał sile powiązania z Epsteinem, w trakcie procesu Maxwell zrezygnował z posady CEO w Victoria Secret

Na początku 2000 roku Epstein rozszerzył swoje portfolio o finansowanie firm medialnych, rozwój finansowania papierów wartościowych oraz inwestowanie w fundusze hedgingowe i start-upy. Stworzył także własną organizację non-profit, Jeffrey Epstein VI Foundation, aby przekazać miliony instytucjom takim jak Uniwersytet Harvarda. Do dziś nikt nie odkrył wszystkich źródeł jego wyjątkowego bogactwa.


Druga twarz Miliardera


Poszukiwania ofiar Epsteina

Chociaż przestępstwa Epsteina na dzieciach zostały zgłoszone FBI w 1996 roku, pierwszym organem ścigania, który poważnie zbadał Epsteina był Departament Policji Palm Beach (PBPD).

W 2005 roku rodzice 14-letniej dziewczynki zgłosili władzom w Palm Beach na Florydzie, że Epstein wykorzystał seksualnie ich córkę. Chociaż dochodzenie ostatecznie ujawniło, że jego ofiarą mogło paść dziesiątki młodych kobiet i nieletnich, które rzekomo były wykorzystywane seksualnie przez Epsteina, ostatecznie został oskarżony tylko o dwa zarzuty: nagabywanie nieletniego do prostytucji i sprowadzanie nieletnich do prostytucji.

Epstein zgodził się przyznać do winy za przestępstwa związane z prostytucją. W 2008 roku odsiedział 13 z 18-miesięcznej kary więzienia i nakazano mu zapłacić za trzy tuziny swoich ofiar w ramach rekompensaty oraz zarejestrować swoje nazwisko na listach przestępców seksualnych. Następnie pozwolono mu opuścić więzienie i przebywać w swojej prywatnej posiadłości..

W późniejszym czasie ujawniono , że Alexander Acosta, ówczesny prokurator dla Południowego Okręgu Florydy, uważał, że nie ma innego wyjścia, jak tylko zaoferować Epsteinowi łagodną umowę, ponieważ według Acosta, powiedziano mu, że finansista potajemnie pracuje dla rządu USA. Według innych źródeł Alexander Acosta celowo zniszczył akt oskarżenia z 2008 r., który liczył 53 strony

Jednak Epstein nie był nietykalny. Jego szczęście skończyło się w lipcu 2019 r., kiedy to władze na Florydzie aresztowały go za podejrzenie o handel nieletnimi w celach seksualnych.

Nie przyznając się do winy, odmówiono mu zwolnienia za kaucją i wysłano go do Metropolitan Correctional Center (MCC) w Nowym Jorku, aby czekał na proces.


Poniżej jedna z wielu ofiar Epsteina, której zeznania przyczyniły się do skazania Ghislein Maxwell (partnerki Epsteina, która rekrutowała nieletnie dziewczyny)Seryjny samobójca czy zbieg okoliczności


23 lipca 2019 r. u Epstein zostały zauważone ślady obrażeń na szyi w związku z czym został umieszczony na straży samobójstwa. (to intensywny proces monitorowania stosowany w celu upewnienia się, że żadna osoba nie może próbować popełnić samobójstwa . Termin ten jest zwykle używany w odniesieniu do osadzonych lub pacjentów w więzieniu , szpitalu , szpitalu psychiatrycznym lub bazie wojskowej . Ludzie są umieszczani na straży samobójstwa, gdy uważa się, że wykazują oznaki ostrzegawcze wskazujące, że mogą być narażeni na ryzyko uszkodzenia ciała lub śmiertelnego samookaleczenia).

Został usunięty z Suicide Watch zaledwie 6 dni po swojej pierwszej próbie samobójczej, pod koniec lipca 2019 roku.

10 sierpnia 2019 r. o godzinie 6:30 Epstein nie odpowiadał ze swojej więziennej celi. Niedługo po tym został uznany za zmarłego w nowojorskim Presbyterian Hospital, pomimo wysiłków personelu więzienia próbującego go reanimować.

Okoliczności jego śmierci były co najmniej podejrzane: strażnicy podobno zasnęli podczas służby i nie sprawdzili Epsteina w wyznaczonych godzinach, a kamery monitorujące jego celę więzienną nie działały. (niezwykły zbieg okoliczności jak na rangę przetrzymywanego więźnia).


"Esptein nie zabił się sam" - oczywiście śledzący sprawę Amerykanie nie kupili bajki o samobójstwie

Lekarz sądowy z Nowego Jorku stwierdził, że Epstein popełnił samobójstwo przez powieszenie. Wyniki autopsji wykazały, że różne kości szyi zostały złamane, a wśród nich kość gnykowa, która jest częściej łamana w przypadkach morderczego uduszenia.


Zdjęcie z autopsji Epsteina i ewidentnie za nisko położony ślad po rzekomej pętli z ubrań

Samobójstwo Epsteina tuż przed rozpoczęciem procesu sądowego było wybawieniem dla wielu najbardziej wpływowych osób na świecie. Wiedza jaka posiadał ten człowiek, poparta nagraniami video i zdjęciami mogły obrócić współczesny świat do góry nogami. Aby zrozumieć jak wielką władzą dysponował ten miliarder-pedofil trzeba zejść głębiej, w samą otchłań "króliczej nory".


Diabeł tkwi w szczegółach


Lolita Express


Lolita Express - Prywatny Boeinga 727 Epsteina na pokładzie którego miało dochodzić do orgii z nieletnimi

Przydomek samolotu jest aluzją do głośnej książki rosyjskiego pisarza Władimira Nabokowa Lolita (1955), o profesorze literatury, który ma obsesję seksualną na punkcie swojej 12-letniej pasierbicy. Samo słowo "Lolita" z języka francuskiego ma oznaczać niedojrzałą dziewczynkę. Według ofiar Epsteina które zeznawały w sprawie, Boeing miał wyściełane podłogi i zainstalowano duże łóżko, aby jego goście mogli uprawiać seks z nieletnimi dziewczynami w trakcie lotów.


Wnętrze samolotu Lolita Express wypełnione czerwonymi materiałami

Gazeta New York Post przeprowadziła również wywiad z Jamesem McCloskeyem, konsultantem lotniczym, który niedawno zwiedził samolot w imieniu firmy, która skupuje stare samoloty do użytku w hollywoodzkich filmach.

„Kiedy wsiadasz do samolotu, to jest plac zabaw. Wszystko układa się w łóżko. To było trochę przerażające” – powiedział.

„To nie jest tak, że samolot jest ustawiany na spotkanie biznesowe – bo tak nie jest. Nie ma krzeseł, na których można by usiąść, z wyjątkiem krzeseł leżących.

McCloskey zauważył również, że jego wystrój dziwnie odbiega od współczesnych gustów: „Wsiadasz do samolotu Epsteina i jest on udekorowany z lat 70-tych. To znaczy, można by pomyśleć, że Elvis latał na tym czymś, ponieważ jest jak welur i jaskrawoczerwone kolory.

Zdjęcia wykonane w celu sprzedaży samolotu wkrótce potem potwierdziły obecność łóżka typu queen-size i ujawniły, że 29-osobowy samolot rzeczywiście miał luksusowe wnętrze z fotelami z czerwonego aksamitu i sofami wypełniającymi salon, biurkami z mahoniu lub drewna tekowego, z lustrem. szafy, łazienka z prysznicem oraz kuchnią i jadalnią w kambuzie.


Bill Clinton w towarzystwie Rachel Chandler na pokładzie Lolita Express (o niej za chwilę)

Największe zainteresowanie wzbudza lista gości latających samolotem Epsteina,

są wśród nich najważniejsi politycy na świecie, jak:

- Barack Obama, Bill Clinton, książę Andrzej i inni.

Czołowi Aktorzy Hollywood: Kevin Spacey, Jim Carrey James Gun, Will Smith i wielu innych..

Celebryci i dziennikarze : Oprah Winfrey, Chris Tucker i inni...

Piosenkarze:

Eminem, Rihana, Katy Perry i inni..

Na poniższym filmie kilka znanych postaci które latały Lolita Express:


Lista nazwisk jest na prawdę długa, pozostaje pytanie ile z tych osób brało udział w orgiach, gwałtach i torturowaniu nieletnich na wyspie Epsteina?

Pod tym linkiem znajdują się wszystkie dzienniki pokładowe z "Lolita Express": https://epsteinsblackbook.com/flights

Przykładowy dziennik pokładowy z nazwiskiem Alana Dershowitza - znanego adwokata i wykładowcy z Harvardu.

Wyspa Tajemnic


Wśród wszystkich posiadłości Epsteina, takich jak :

- Rezydencja na Upper East Side w Nowym Yorku (w 1996 roku budynek o wartości 50mln dolarów za darmo przekazał mu Wexner),

Rezydencja w Nowym Yorku - prezent od Wexnera

- Liczące 10 tys. akrów Ranczo Zorro, Nowy Meksyk - na którym miało dochodzić do kilku przypadków molestowania nieletnich dziewczyn.


Rancho w Nowym Meksyku - tam również miało dochodzić do przypadków molestowania nieletnich

- Dom Jeffreya Epsteina w Palm Beach położony na El Brillo Way. - Według Daily Beast przeszukanie tej nieruchomości doprowadziło do oskarżenia Epsteina w 2008 roku. Oskarżenie zawierało szczegóły dotyczące jeszcze jednego przerażającego miejsca: oprawione nagie zdjęcia, stoły do ​​masażu, szeroki różne zabawki, mydło łazienkowe w kształcie genitaliów, w pełni wyposażony fotel dentystyczny w jednej z łazienek i zdjęcie Epsteina z papieżem wiszące obok zdjęcia Epsteina z młodą dziewczyną (co ciekawe, publicysta powiedział Epsteinowi, że spotkanie z papieżem Franciszkiem było sposobem na rehabilitację jego wizerunku).

Według policji, na terenie tej posesji doszło do molestowania co najmniej 13 nieletnich dziewczyn.

Dom na Palm Beach o wartości 22 mln $


- Avenue Foch, Paryż. - Niewiele wiadomo o mieszkaniu Epsteina w Paryżu. Podobno znajduje się gdzieś na Avenue Foch w 16-tej dzielnicy miasta. Epstein wracał swoim odrzutowcem z Paryża, kiedy został aresztowany na lotnisku Teterboro na początku lipca.


Mieszkanie w Paryżu, również przeszukane przez policję

Najwięcej emocji wzbudza Prywatna karaibska wyspa Little St. James, położona w pobliżu St. Thomas. Często określana mianem Pedo Island lub Pedophile Island.


Prywatna wyspa Epsteina, na której znajdowała się świątynia ofiarna oraz podziemne tunele

Rozmieszczenie budowli na wyspie, jasnym kolorem zaznaczono możliwy przebieg tuneli i wejść do podziemi

Zegar słoneczny na środku wyspy - Przypomina Jezuicki symbol rozbłysku słońca

Sugerowane wejścia do podziemi gdzie ma znajdować się dolna część Świątyni

widok na świątynie z lotu ptaka - zagadkowe pozostają również wzory na placu przed świątynią

Świątynia na wyspie, według obserwatorów może to być zaledwie jej szczyt, a reszta znajdować się pod ziemią.


Świątynia na wyspie Epsteina i wystrój wnętrza w studio programu Ellen DeGeneres - uderzające podobieństwo

Na poniższym filmie wycieczka dronem nad wyspą Epsteina


Wokół wyspy zrobiło się głośno dzięki tajemniczym wpisom "Q" - osoby lub grupy osób, które podrzucały co jakiś czas wskazówki i pytania dla użytkowników w sieci.


Typowy wpis od "Q" zawierający serię pytań naprowadzających

Śledzący sprawę Epsteina użytkownicy szybko zrozumieli, że za całą aferą pedofilską rozgrywającą się na wyspie musi kryć się coś głębszego. Szybko doszli do wniosku, że sama świątynią, jak również specyficzne rozmieszczenie innych budynków i elementów na wyspie ma związek z kultem Satanistów i ich ogromnym przywiązaniem do symboliki.


Specyficzne rozmieszczenie budowli na wyspie ma wskazywać na cztery kierunki i czterech książąt piekieł

Czterech książąt piekła to: Szatan rządzi Północą, Belial rządzi Południem, Lewiatan rządzi Wschodem, a Lucyfer rządzi Zachodem.

Bardzo często w wpisach "Q" pojawia się postać Rachel Chandler, (z ang. dosłownie handlarz dziećmi, opiekun dzieci), okazuje się, że tajemnicza dziewczyna jest mocno zamieszana w handel dziećmi a jej media społecznościowe służyły do reklamowania dzieci pedofilom pod pozorem agencji modelek.


Zdjęcia dzieci na instagramie Rachel Chandler a w komentarzach często pojawiające się symbole pedofilskie

Konta społecznościowe Rachel Chandler i innych podobnie działających osób z którymi była powiązana zostają usunięte krótko po wybuchu afery Pizzagate, na szczęście Internet "pamięta" i w sieci można znaleźć masę screenshotów zrobionych przez czujnych użytkowników. Wystarczy poszukać haseł związanych z jej nazwiskiem.


Ray Chandler często przewija się wśród największych celebrytów często powiązanych z wyspą Epsteina

7 kwietnia 2018 r.: "Q" podrzuca zdjęcie z Instagrama Chandler sugerując, że pochodzi z monitoringu na wyspie Epsteina. Zdjęcie ma ukazywać widok z kamer monitoringu w podziemiach wyspy. Dopiero bliższe przyjrzenie się każdej z kamer daje nam szersze spojrzenie na sadystyczny świat satanistów.


Zdjęcie na profilu Ray Chandler, mające pochodzić z podziemi wyspy Epsteina

Teraz przyjrzyjmy się bliżej...


Przybliżenie na kamerę 10

Jak sugerują obserwatorzy, na zdjęciu znajdują nadzy ludzie siedzący przy stołach, na których mają znajdować się konsumowane zwłoki. (kanibalizm wśród kultów satanistycznych ma być dosyć częstą praktyką).

Jeszcze raz kamera numer 10 z innym światłem - trzeba przyznać że daje do myślenia

Kolejne ujęcie pochodzi z kamery numer 11, analizy obserwatorów sugerują, że znajduje się tam Hilary Clinton z dużym nożem w ręce. Ciężko potwierdzić takie przypuszczenia, obraz po prostu jest za słaby, jednak sama postura ciała może faktycznie pasować do Clinton.


widok z kamery numer 11

Trzecie niepokojące ujęcie znajduje się na kamerze numer 14. W ciemnej celi obserwatorzy zauważyli postać kucającego dziecka, możliwe że jest to nagi chłopiec.


Kamera numer 14 po zastosowaniu retuszu

Wróćmy jeszcze na moment do Rachel Chandler, która w raz ze swoim partnerem prowadziła agencję modelek i modeli. (niestety ofiary same pchały się w ręce).


Dzieci promowane przez agencję Chandler i Pearce w 2017 roku, ciekawe co się z nimi stało?

W swoich wpisach "Q" stwierdził, że Chandler jest 100 razy gorsza od Alison Mack, aktorki która zwabiały niewolnice seksualne dla przywódcy kultu NXIVM i została skazana za udział w handlu ludźmi.


Jeszcze raz zdjęcie z Lolita Express - tym razem to Q zadaje odpowiednie pytania

Ray Chandler miał 15 lat na zdjęciu z Billem Clintonem w Lolita Express. Sama wrzuciła to zdjęcie na swój Instagram, jak również masę innych zdjęć z celebrytami. Oprócz tego profil zawierał masę zdjęć dzieci i nieletnich w dosyć podejrzanym stanie.. oprócz zmęczenie często widać na ich skórze obrażenia i siniaki.


Ten chłopak zdecydowanie nie wygląda na szczęśliwego modela

Wracając do świątyni na wyspie, symbolizuje ona miejsce składania ofiar. Sowa znajdująca się na dachu świątyni oznacza Molocha, pogańskiego bożka, którego imię pojawia się w biblii, kiedy to ludzie wbrew zakazom Boga składali mu ofiary z dzieci. (Posąg sowy znajduje się również w Bohemian Grove, miejscu corocznych spotkań elit w Kalifornii, gdzie wstęp mają tylko zaproszeni goście). Wrzucone przez Chandler zdjęcie monitoringu sugeruje, że świątynia miała co najmniej 4 piętra głębokości, oprócz tego można zauważyć korytarze i schody.


Czy tego chcemy czy nie, najważniejsze postacie tego świata są zamieszane w kulty satanistyczne. c]Członkostwo w tych elitarnych zgromadzeniach często wiąże się wykorzystywanie dzieci i pedofilią. Takie miejsca jak wyspa Epsteina stanowią idealne środowisko do zbierania materiałów, które w przyszłości posłużą jako element szantażu. Wystarczy nagrać znanego aktora z nieletnią dziewczyną aby taki osobnik już nigdy nie mógł opuścić kultu. "Samobójstwo" Epsteina nie powinno nikogo dziwić patrząc przez pryzmat dowodów jakie posiadał na swoich gości, czy to zdobytych na pokładzie Lolita Express czy w swoich licznych posiadłościach. (Jak łatwo się domyślić, najgorsze materiały musiały pochodzić z "pedo-island"). To właśnie na wyspie, z dala od społeczeństwa, zdeprawowani celebryci mogli puszczać wodzę fantazji, nie zdając sobie sprawy, że są nagrywani. Lista gości odwiedzających to miejsce często przebija nie jedną galę rozdania oskarów.


Lista wszystkich nazwisk z czarnej księgi Epsteina znajduje się pod tym linkiem:


Skoro o oskarach mowa, na zakończenie warto przypomnieć sobie wspaniałe wystąpienie Ricka Gerveisa, który pięknie podsumował cały ten zepsuty świat Holywood:Z ciemności do światła

"Książe tego świata" jak nazywa go Jezus, wie, że ma już nie wiele czasu, więc bądźmy czujni, bo jeszcze na pewno będzie chciał wyrządzić jak najwięcej zła na każdy możliwy sposób. Zresztą nie muszę o tym przypominać, wystarczy rozejrzeć się wokół i zobaczyć dokąd zmierza ogłupione medialną propagandą społeczeństwo. Nie zdając sobie sprawy, że przekazem, który dociera do naszych domów sterują przyjaciele i goście z wyspy Epsteina.

Na koniec jeszcze jeden pokrzepiający cytat z Biblii:


"Lecz teraz idę do tego, który mnie posłał, a żaden z was nie pyta mnie:

Dokąd idziesz?

Ale ponieważ wam to powiedziałem, smutek napełnił wasze serce.

Lecz ja mówię wam prawdę: Pożyteczniej jest dla was, abym odszedł. Jeśli bowiem nie odejdę, Pocieszyciel do was nie przyjdzie, a jeśli odejdę, poślę go do was.

A gdy on przyjdzie, będzie przekonywał świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie.

O grzechu, mówię, bo nie uwierzyli we mnie.

O sprawiedliwości, bo idę do mego Ojca i już więcej mnie nie zobaczycie.

A o sądzie, bo władca tego świata już jest osądzony." (Jana 16:5-11)


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page