top of page
Szukaj

Truman Show - Ukryta prawda o kształcie Ziemi

Z pewnością kojarzysz film "Truman Show", w którym to główny bohater grany przez Jima Carrey'a całe swoje życie spędził na planie filmowym, a każdy jego dzień był transmitowany przez tysiące ukrytych kamer i oglądany przez miliony widzów na całym świecie. Świat pod kopułą pojawia się w produkcjach Hollywood bardzo często, nie zawsze tak bezpośrednio jak w filmie "Truman Show", zazwyczaj podsuwają nam wskazówki w pojedynczych ujęciach, rekwizytach czy zaszyfrowanych informacjach.

Spytasz zapewne do czego dążę?

W codziennym pędzie życia, w którym światowy system "pogoni za kasą" zmusza nas do nieustannej gonitwy za papierkiem, mało kto zastanawia się nad tym jak ten świat na prawdę wygląda..

Przecież mamy już gotowe odpowiedzi w podręcznikach, więc po co drążyć?

Lepiej powtarzać bez zastanowienia to co wymyślili "mądrzejsi" i programować następne pokolenia niewolników.


Niestety, współczesna nauka stała się papugą, która nie myśli samodzielnie, nie zadaje pytań, nie podważa i nie szuka prawdy.

A jeśli znajdą się tacy, którym nie pasuje ogólna narracja to szybko są dławieni, ośmieszani i wyciszani.

Przechodząc do sedna, dlaczego kształt Ziemi i dyskusja na ten temat stanowi tak wielkie tabu? Dlaczego obrońcy globusa nie chcą otwartej dyskusji z tymi, którzy mają inne zdanie na ten temat?


Przecież na tym polega nauka aby obalać teorie i dyskutować.


A ty ? powiedz mi w co wierzysz?


Bo przecież nie można inaczej tego nazwać niż wiarą, nie byłeś w "kosmosie", nie widziałeś na własne oczy ziemi z setek tysięcy kilometrów.

Twoja wiedza na ten temat bierze się z podręczników, atlasów, globusa, książek, filmów, seriali, reklam, piosenek.. itd. Znam to doskonale! Sam przeszedłem proces programowania, przez cały system szkolny, wmawiano mi;

Heliocentryzm Kopernika,

Teorie Ewolucji Darwina,

Katolicyzm jako jedyną słuszną drogę

Czy bajki o cudownym rządzie, dla którego dobro obywateli jest na pierwszym miejscu.

Przychodzi jednak taki moment kiedy słodka mydlana bańka pęka, w takich chwilach święci spadają z piedestału, a my musimy zmierzyć się z nową rzeczywistością, najczęściej brutalnie... prawdziwą... rzeczywistością.

Dla mnie osobiście takim momentem była afera Pizzagate, kiedy to na światło dzienne wyszły zbrodnie na dzieciach popełniane przez największe elity tego świata, zbrodnie tak potworne, że hollywoodzkie horrory przy tym to zaledwie spacer.

W slangu internetowych poszukiwaczy prawdy mówi się na to "królicza nora", inaczej mówiąc, odkrycie po którym nie będzie patrzył na świat tak jak wcześniej. Po Aferze Pizzagate, przyszła pora na;

Frazzle Drip,

Podziemne bazy w USA,

Handel dziećmi,

Zwiedzenie kościoła katolickiego,

Pedofilskie kręgi w Hollywood i tak dalej..


Czy dłużej patrzysz w ciemność tym mocniej doceniasz światło,


Dlatego na końcu tak bolesnej i przerażającej podróży co raz bardziej zaczynasz rozumieć Biblię.

Tak, dobrze czytasz: BIBLIA.


Okazuje się, że Pismo Święte jest ostatnią i jedyną prawdą na Ziemi, i tylko w niej możemy znaleźć prawdę o otaczającym nas świecie.

Uzbrojony w Biblię i zawartą w niej prawdę daną nam od samego stwórcy, możesz ruszać na spotkanie z ostatnimi "bosami" zakłamanego uniwersum Lucyfera, upadłego Anioła który zwodzi ludzi od czasów Adama i Ewy.

Mówiąc o ostatnich "Bosach" wielkiego zwiedzenia mam oczywiście na myśli:

  • Teorię ewolucji

  • Wiek Ziemi

  • Kształt Ziemi


W tym artykule skupimy się na tym ostatnim zagadnieniu, o dwóch poprzednich dowiesz z innych postów, albo sam poszukaj informacji w Biblii (podpowiem, wystarczy Księga Rodzaju).


Faktyczny kształt Ziemi...


Tak tak, wiem, zaraz uciekniesz krzycząc "Płaskoziemca!" lub "Wariat!"

Jednak za nim to zrobisz, w imię wgrywanego przez lata programu, pozwól, że zadam ci kilka pytań.

(Swoja drogą.. rozumiem Cię, sam kiedyś miałem podobne podejście i traktowałem ten temat z pogardą i kpiną).

A więc zacznijmy naszą podróż: 1. Dlaczego Biblia nie wspomina słowem o układzie słonecznym, innych wszechświatach czy zamieszkałych planetach?, tylko całą swoją uwagę skupia na Ziemi?

2. Dlaczego każdego roku widzisz te same gwiazdy w tych samych miejscach skoro (rzekomo) nasz układ słoneczny leci przez kosmos z niewyobrażalna prędkością?

3. Dlaczego gwiazda polarna stoi w jednym miejscu a wszystkie pozostałe gwiazdy krążą wokół niej?

4. Dlaczego promienie słoneczne przy lekko zachmurzonym niebie dochodzą do ziemi pod kątem, skoro słońce jest (rzekomo) 109 razy większe od Ziemi?

5. Jakim cudem to możliwe, że przy mocy mocnego obiektywu możemy zauważyć obiekty oddalone nawet o 900 kilometrów? jeśli (rzekoma) krzywizna Ziemi nie powinna na to pozwolić nawet przy odległości kilkunastu kilometrów?

6. Dlaczego nie możesz prywatnie udać się na biegun południowy ? A jeśli tylko spróbujesz to ściągnie cię wojsko? No tak.. są wycieczki organizowane przez biura należące tylko do jednej rodziny gdzie nawet nie docierasz do bieguna południowego..

7. Dlaczego NASA przerabia zdjęcia Ziemi w Photoshopie? i majstrowała przy zdjęciach z rzekomej wyprawy na księżyc również w programach graficznych?

I dlaczego astronauci po powrocie z Księżyca byli tacy przygnębieni?

8. Dlaczego międzynarodowe loty samolotów mają takie bezsensowne przesiadki, często nadkładając drugie tyle drogi?

9. Dlaczego światowe organizacje, takie jak WHO ICAO czy IMO w swoich logo używają innej mapy świata niż ta z atlasów i globusów?

10. Dlaczego nigdy nie dostaliśmy nagrania do góry nogami? Skoro w kosmosie jest tysiące satelit a Ziemia jest globem to jaki problem nagrać dolną część Ziemi która jest w danym momencie do góry nogami?


Takich pytań jest dużo więcej...


Jeśli Cię zaciekawiłem i jesteś gotów wejść do pieczary finałowego Bosa zakłamania i zwiedzenia, to zapraszam!


Lecz pamiętaj, z stamtąd nie ma już odwrotu!

1. Seria dokumentalna autorstwa grupy Evranon.

Seria dokumentalnych filmów, od których ciężko się oderwać i jeszcze trudniej zdobytą wiedzę rozchodzić.2. "Ziemia, miejsce którego nie znacie" autorstwa Obiektyw Dowiecie się o błędach Kopernika i poznacie prawdę o "satelitach".3. Kanał "Obserwatorkonca"

Dużo ciekawych materiałów na temat kształtu Ziemi i nie tylko.Osób dostrzegających absurd globu jest co raz więcej, nie znaczy to, że wierzą w "płaską ziemię". Stwierdzenia "płaska ziemia" kojarzy się plackiem lub dyskiem latającym w kosmosie, a nie o to tu chodzi!

Według Biblii Ziemia jest zamkniętym systemem, nie ma czegoś takiego jak kosmos.

Nad nami znajduje się Firmament, który oddziela wody od wód. I nikt z Ziemi nie może się wydostać a tym bardziej tutaj przylecieć.

Dlatego uważaj na zwiedzenia UFO!


"Potem Bóg powiedział: Niech stanie się firmament pośrodku wód i niech oddzieli wody od wód."

Rodzaju 1:6


Słońce i księżyc to tak na prawdę efekty świetlne (plazma lub światło pochodzące z zewnątrz firmamentu) dane nam od boga aby oddzielały dzień od nocy, krążą nad Ziemią a nie odwrotnie!

"I Bóg uczynił dwa wielkie światła: światło większe, aby rządziło dniem, i światło mniejsze, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy.

I Bóg umieścił je na firmamencie nieba, aby świeciły nad ziemią;

I żeby rządziły dniem i nocą, i oddzielały światłość od ciemności. I Bóg widział, że to było dobre." Rodzaju 1 :16-18


Gwiazdy znajdują się na firmamencie, zostały nam dane abyśmy mogli rozróżniać dni miesiące i lata. (Po przybliżeniu mocnym obiektywem możemy zauważyć że gwiazdy zachowują się jak obiekty świetlne pod wodą.)


"Potem Bóg powiedział: Niech się staną światła na firmamencie nieba, by oddzielały dzień od nocy, i niech stanowią znaki, pory roku, dni i lata."

Rodzaju 1:14


Nad firmamentem znajduje się woda (mowa o tym choćby przy potopie kiedy to Bóg otworzył firmament).


"W sześćsetnym roku życia Noego, w drugim miesiącu, siedemnastego dnia tego miesiąca, w tym właśnie dniu, przerwały się wszystkie źródła wielkiej głębi i otworzyły się okna nieba."

Rodzaju 7:11


Wyżej znajduje się Królestwo Niebieskie, Świątynia Boga, często określana w Biblii mianem "Trzecie Niebo".


„Znam człowieka w Chrystusie, który przed czternastu laty – czy w ciele – nie wiem, czy poza ciałem – też nie wiem, Bóg to wie – został porwany aż do trzeciego nieba. I wiem, że ten człowiek – czy w ciele, nie wiem, czy poza ciałem, Bóg to wie – został porwany do raju i słyszał tajemne słowa, których się nie godzi człowiekowi powtarzać.” 2 List do Koryntian 12:2-4


oraz


Tak mówi Pan:

"Niebiosa są moim tronem,

a ziemia podnóżkiem nóg moich.

Jakiż to dom możecie Mi wystawić

i jakież miejsce dać Mi na mieszkanie?

Przecież moja ręka to wszystko uczyniła

i do Mnie należy to wszystko"

Izajasza 66:1


Mam nadzieję, że teraz rozumiesz jak ważny jest każdy człowiek w oczach Boga.


Całkowite zaprzeczenie tego co wciska nam szkoła i medialny program, starając się wmówić nam, że jesteśmy zaledwie pyłem w kosmosie, urodzonym z przypadku.


"Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce.  A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem."

Jana 14:1-30 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentar


Post: Blog2_Post
bottom of page