top of page
Szukaj

Phil Schneider - Pracownik Deep State?

Zaktualizowano: 15 gru 2022


Phil Schneider z rodziną

Genialny geolog urodzony prawdopodobnie w 1947 roku, według swoich relacji pracował dla Deep State przy tworzeniu tajnych podziemnych baz wojskowych (DUMBS) na terenie Ameryki oraz Francji, Niemiec, Włoch i Malty. Po 17 latach spędzonych w roli eksperta od materiałów wybuchowych, przerażony planami swoich pracodawców, postanowił poinformować o wszystkim opinię publiczną. W latach 90 -tych podróżował po kraju wygłaszając niesamowite prelekcję na temat czarnego budżetu Deep State, baz podziemnych, kontaktów z obcymi i skrywanej przed nami technologii. Był jedną z pierwszych osób które wspomniały o substancji zwanej "Adrenochrome"

Tutaj fragment jego wystąpienia:

W trakcie podróży po kraju przeżył 13 zamachów na swoje życie, niestety w 1996 roku został znaleziony martwy na podłodze w hotelowym pokoju, dokładnie kilka dni przed wydaniem książki "Rządowe plany ujawnione" .


Długo walczył jak na samobójcę..

W aktach zgonu jako powód śmierci podano samobójstwo przez uduszenie cewnikiem. Problem w tym, że Phil Schneider nie miał dwóch palców u ręki więc samodzielne wykonanie takiego wiązanie na własnej szyi było niemożliwe.


Tutaj oryginale wystąpienie Phila Schneidera z 1995 roku (napisy PL)


Tutaj dodatkowy materiał przygotowany przez kanał Tajemity :Bez względu na to czy wierzymy w istnienie cywilizacji poza ziemskich (niestety takie osoby często stosują pół-prawdy) warto zapoznać się z osobą Phila Schneidera, szczególnie po tym jak pojawiły się informacje o ratowaniu dzieci z podziemnych tuneli pod powierzchnią Ameryki.


A tutaj najciekawsze wypowiedzi Phila Schneidera:

"w USA co roku znika bez śladu 1 milion dorosłych i 100 tys. dzieci - nikt nie wie, dokąd te osoby trafiają " "tajne podziemne bazy na terenie Stanów Zjednoczonych są budowane od lat 40-tych, a niektóre powstawały nawet wcześniej"


"w każdym stanie USA znajdują się co najmniej 2 tajne podziemne bazy"


"uczestniczyłem w pracach przy budowie 14 tajnych podziemnych baz dla USA/NATO/ONZ, m.in. na Malcie, w zachodnich Niemczech i w Hiszpanii"


"w USA znajduje się 131 tajnych podziemnych baz, a na całym świecie jest ich 1477; koszt budowy jednej wynosi 17-19 miliardów dolarów, czas wykonania kiedyś wahał się od roku do dwóch lat, ale obecnie powstaje ich już kilka rocznie; w USA wszystkie bazy są połączone podziemną siecią kolejową dla pociągów osiągających prędkość 2 Machów podczas lewitacji na wysokości 0.75 cala nad pojedynczą szyną"


"w jednej podziemnej bazie może pracować od 1800 do 20 tys. ludzi; "czarny budżet" pochłania ponad 500 mld dol. rocznie, pieniądze pochodzą m.in. z handlu narkotykami oraz innych szemranych operacji w krajach Trzeciego Świata, takich jak np. Panama; przychody generuje też rafinacja rzadkich minerałów"


"podziemne bazy na terenie USA mogą pomieścić 106 mln ludzi i zapasy żywności dla nich na 2 lata; wagony więzienne do podziemnych pociągów wykonuje aż 11 różnych firm-kontraktorów, ponieważ skala przedsięwzięcia obliczona jest na transport 15 mln ludzi"

"modyfikowanie pogody przez rząd USA to fakt, tak samo jak współpraca w tej dziedzinie z Rosjanami od roku 1972 lub może nawet 1966 - każdy huragan czy tornado można unicestwić, detonując w jego oku bezzałogowy samolot z odpowiednim ładunkiem - ale władze wolą z zaciekawieniem analizować zniszczenia"


"niewidzialnych dla radaru samolotów klasy 'stealth' wybudowano 172 egzemplarze, z czego 10 się rozbiło"


"w Stanach Zjednoczonych wyprodukowano 64 tysiące tzw. "czarnych helikopterów", które nie posiadają żadnego oznakowania i zazwyczaj widywane są w dziwnych sytuacjach, np. pojawienia się na niebie ufo"


"w przeciągu 22 lat 11 z moich najlepszych przyjaciół zostało zamordowanych, przy czym w ośmiu przypadkach zgony te upozorowano na samobójstwa"


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page