top of page
Szukaj

Fundacja Clintonów na Haiti

Zaktualizowano: 11 lip 2023

W styczniu 2010 roku, na Haiti miało miejsce trzęsienia ziemi o sile 7 stopni w skali Richtera. Wydarzenie to na zawsze zmieniło ten biedny kraj, który do dnia dzisiejszego nie może podnieś się z kolan, a wygłodniałe hieny pod postacią różnych fundacji humanitarnych ruszyły na żer.


Skutki trzęsienia ziemi na Haiti

W trakcie tych katastrofalnych wydarzeń sekretarz stanu Hillary Clinton, intensywnie sprzedawała Rosji 20% amerykańskich złóż uranu oraz zaawansowane myśliwce o wartości 29 miliardów dolarów do Arabii Saudyjskiej, przeznaczone do zamordowania ponad 12 000 Jemeńskich cywilów (głównie kobiety i dzieci),

Bombardowania w Jemenie pochłonęły ponad 12 000 ludzi - raj dla handlarzy dziećmi

Wróćmy jednak na Haiti gdzie Bill Clinton prowadził humanitarną kampanię ONZ w wyniku której zniknęło 13,5 miliarda dolarów, wypełniając kasę Fundacji Clintonów i przyjaciół, podczas gdy mniej niż 1% trafił do zrujnowanego, najbiedniejszego narodu na Zachodniej Półkuli.

Ambasador USA na Haiti napisał odkrywczą ocenę po trzęsieniu ziemi, w której stwierdził, że: „gorączka złota trwa!

Clintonowie defraudujący pieniądze podatników wydobywali z rozpaczliwie zubożałego narodu nie tylko dolary, ale także bezbronne dzieci.

W 2011 roku, czyli dokładnie rok po trzęsieniu ziemi, Bill i Hillary Clinton zostali dodatkowo obciążeni oskarżeniami, kiedy to Hillary robiła wszystko co w jej mocy aby uratować przed więzieniem swoją pracownicę Laurę Silsby - skazaną porywaczkę dzieci, złapaną na gorącym uczynku podczas próby przekroczenia granicy z 33 haitańskich dzieci.


Hillary Clinton i Laura Silsby - złapana na przemycie 33 dzieci przez granicę z Dominikaną

Podczas kontroli próbowała przekonać żołnierzy, że porwane dzieci są sierotami, okazało się, że większość z porwanych dzieci miała rodziców lub krewnych w kraju. Clintonowie natychmiast załatwili „prawnika” dla Silsby, tym prawnikiem okazał się Jorge Puello - poszukiwany w Kostaryce i Salwadorze przestępcą skazany za handel dziećmi. Zainteresowany przyznał się do tego, że współpracował z wywiadem armii USA, DEA i Homeland Security.


Jorge Puello - prawnik Laury Silsby poszukiwany za handel dziećmi

Po tym jak w Internecie wybuchł skandal Pizzagate, a krótko po epickiej porażce Hillary Clinton z Donaldem Trumpem w wyborach prezydenckich w listopadzie 2015 roku, życie odebrała sobie Monica Petersen - dziennikarka badająca udział Clintonów w handlu dziećmi na Haiti. W wieku zaledwie 20 lat trafiła na długą listę potencjalnych ofiar seryjnego samobójcy.


Śp. Monica Petersen - dziennikarka badająca elitarny pierścień pedofilski Clintonów

Nie trzeba dodawać, że Departament Stanu USA pod wodzą Clintonów oraz ich 10 000 organizacji pozarządowych w gorączce złota na Haiti, zebrali ogromne plony z małych dzieci dla swoich przyjaciół z kręgów satanistycznych i pedofilskich.

Warto nadmienić, że sam Bill Clinton był wielokrotnym pasażerem na pokładzie samolotu "Lolita Express", jak również gościem na Wyspie Jeffreya Epsteina.


Na koniec jeszcze jedna ciekawostka..

Laura Silsby.. o przepraszam, teraz Laura Gayler w zarządzie Alert Sens

Po interwencji Clintonów Laura Silsby opuściła areszt i zmieniła nazwisko na Laura Gayler, obecnie jest w zarządzie Alert Sense, firmie która zapewnia technologię dla Amber Alert - systemu alarmowego, który służy do udostępniania fotografii zaginionych dzieci poprzez rozpowszechnianie komunikatów środkami masowego przekazu - paradoks, co?.


Sama przemycała nieletnich na Haiti a teraz pracuje w organizacji poszukującej zaginionych dzieci, fajnie nie??

A teraz wróćmy na moment do Comet ping pong i Jamesa Alefantisa

Tutaj jedno z zaproszeń na "Pizzaparty" znalezione na Instagramie restauracji :

Ostatni komentarz: „Zrób specjał Haitański, z ekstra serem” - łączysz kropki?

Myślę, że obraz z rozsypanych puzzli zaczyna robić się co raz wyraźniejszy.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page