Szukaj

Fundacja Clintonów

W styczniu 2010 r. doszło na Haiti do trzęsienia ziemi o sile 7 stopni w skali Richtera.

Wydarzenie to na zawsze zmieniło ten kraj, który do dziś nie może podnieś się z kolan a wygłodniałe hieny pod postacią różnych fundacji humanitarnych ruszyły na żer.


Skutki trzęsienia ziemi na Haiti

W trakcie tych katastrofalnych wydarzeń sekretarz stanu Hillary Clinton intensywnie sprzedawała Rosji 20% amerykańskich złóż uranu oraz zaawansowane myśliwce o wartości 29 miliardów dolarów do Arabii Saudyjskiej przeznaczone do zamordowania ponad 12 000 Jemeńskich cywilów (głównie kobiety i dzieci),

Bombardowania w Jemenie pochłonęły ponad 12 000 ludzi - raj dla handlarzy dziećmi

Wróćmy jednak na Haiti gdzie Bill Clinton prowadził humanitarną kampanię humanitarną ONZ na Haiti, w wyniku której zniknęło 13,5 miliarda dolarów, wypełniając kasę Fundacji Clintona i przyjaciół, podczas gdy mniej niż 1% trafiło do zrujnowanego, najbiedniejszego narodu na Zachodniej Półkuli.

Ambasador USA na Haiti napisał odkrywczą ocenę po trzęsieniu ziemi, w której stwierdził, że „gorączka złota trwa!

Clinton defraudujący pieniądze podatników wydobywał z rozpaczliwie zubożałego narodu nie tylko dolary, ale także bezbronne dzieci.

Rok po trzęsieniu ziemi, Bill i Hillary zostali dodatkowo oskarżeni, kiedy w 2011 roku Hillary zrobiła wszystko, co w jej mocy aby uchronić skazaną porywaczkę dzieci Laurę Silsby, złapaną na gorącym uczynku podczas próby przekroczenia granicy z 33 haitańskich dzieci.


Hillary Clinton i Laura Silsby - złapana na przemycie 33 dzieci przez granicę z Dominikaną

Podczas kontroli próbowała przekonać żołnierzy że porwane dzieci są sierotami, tak na prawdę większość z nich miała rodziców i krewnych w kraju. Clintonowie natychmiast załatwili „prawnika” dla Silsby, który okazał się poszukiwanym w Kostaryce i Salwadorze przestępcą skazanym za handel dziećmi, Jorge Puello swobodnie przyznał się do tego, że współpracował z wywiadem armii USA, DEA i Homeland Security.


Jorge Puello - prawnik Laury Silsby poszukiwany za handel dziećmi

Po tym jak w Internecie wybuchł skandal Pizzagate, a krótko po epickiej porażce Hillary w wyborach prezydenckich w listopadzie 2015 roku, Monica Petersen, dziennikarka badająca udział Clintonów w handlu dziećmi na Haiti, nagle w wieku zaledwie 20 lat odbiera sobie życie , trafiając na długą listę potencjalnych ofiar seryjnego samobójcy.


Śp. Monica Petersen - dziennikarka badająca elitarny pierścień pedofilski Clintonów

Nie trzeba dodawać, że Departament Stanu Hillary i jej ponad 10 000 organizacji pozarządowych w gorączce złota na Haiti, zebrali ogromne plony z małych dzieci dla swoich przyjaciół satanistów i pedofilii.

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka..

Laura Silsby.. o przepraszam, teraz Laura Gayler w zarządzie Alert Sens

Po interwencji Clintonów Laura Silsby opuściła areszt i zmieniła nazwisko na Laura Gayler, obecnie jest w zarządzie Alert Sense, firmie która zapewnia technologię dla Amber Alert - systemu alarmowego, który służy do udostępniania fotografii zaginionych dzieci poprzez rozpowszechnianie komunikatów środkami masowego przekazu.


Sama przemycała nieletnich na Haiti a teraz pracuje w organizacji poszukującej zaginionych dzieci, fajnie nie??

A teraz wróćmy na moment do Comet ping pong i Jamesa Alefantisa

Tutaj jedno z zaproszeń na "Pizzaparty" znalezione na Instagramie restauracji :

Ostatni komentarz: „Zrób specjał Haitański, z ekstra serem” - łączysz kropki?

Myślę, że obraz z rozsypanych puzzli zaczyna robić się co raz wyraźniejszy.

Więcej na temat fundacji i nie tylko tutaj : Chapter 10: Anatomy of the Luciferian Elite’s Global Child Sex Trafficking Pedophile Operations – Pedophilia & Empire (pedoempire.org)

73 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie