top of page
Szukaj

Frazzledrip - Nagranie Hilary Clinton

Zaktualizowano: 27 mar 2023

Cała historia makabrycznego nagrania "Frazzledrip" zaczyna się w 2016 roku. Wtedy to policja z Nowego Yorku rekwiruje laptop Anthony'ego Weinera (był członek Izby Reprezentantów USA oraz były mąż Humy Abedin - asystentki Hillary Clinton).


od lewej Huma Abedin, Anthony Weiner, Hilary Clinton

Powodem zatrzymania laptopa było, jakby inaczej, przestępstwo o charakterze pedofilskim. Przez dłuższy czas Weiner utrzymywał internetowy kontakt z 15 latką wysyłając jej półnagie zdjęcia a następnie miał namawiać ją na seks-spotkanie.

Policja z Nowego Yorku podczas sprawdzania zawartości dysku na laptopie Weinera miała natrafić na folder "ubezpieczenie na życie", oprócz maili obciążających Hillary Clinton, w środku znajdowało się słynne nagranie określane nazwą "Frazzledrip".


Od lewej logo popularnej marki odzieży i screen z nagrania "Frazzledrip" - i hasło Q "Ci ludzie są chorzy"

Tajemniczy film przedstawia Hillary Clinton i Hume Abedin w trakcie torturowania małej dziewczynki, według relacji osób które miały okazję widzieć ten przerażający materiał, Clinton i Abedin ostrym nożem dosłownie pozbawiają dziecko twarzy, by następnie nakładać wyciętą zakrwawioną maskę na siebie, jak coś w rodzaju trofeum i tańcząc wokół dziewczynki śmiejąc się i chichocząc. Przerażone dziecko wrzeszcząc pyta dla czego to jej to robią ? i prosi o śmierć.. Tak bezwzględne okrucieństwo jest zaledwie jednym z wielu chorych satanistycznych rytuałów, którym poddawane są porywane dzieci. W ten sposób do krwi przerażonego dziecka wydziela się jeszcze więcej adrenaliny, która ulega utlenieniu do adrenochromu, narkotyku elit i gwiazd Hollywood.


Gwiazdy publicznie obnoszące się z symbolem Frazzledrip

Po obejrzeniu materiały z laptopa Weinera, policjanci obecni na komendzie w Nowym Yorku długo nie mogli dojść do siebie, a kilku z nich natychmiast wybiegło zwymiotować. Kiedy tylko w sieci zaczęły pojawiać się kolejne pogłoski o makabrycznym nagraniu, między innymi na Twiterze, do gry włączył się seryjny samobójca. W bardzo krótkim czasie większa część policjantów obecnych wtedy na komendzie popełniła samobójstwo lub zginęła w akcjach policyjnych.


9 z 12 funkcjonariuszy którzy widzieli Frazzledrip popełniło samobójstwo

Samo nagranie "Frazzledrip" można znaleźć po drugiej stronie Internetu, w tak zwanym Darknecie/ Darkwebie.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page