top of page
Szukaj

Comet ping pong

Zaktualizowano: 23 sty 2022

Pizzeria założona w 2006 roku przez Jamesa Alefantisa znajdująca się na Connecticut Avenue w Waszyngtonie.


Logo pizzerii nawiązujące symboliką do postaci Baala - często spotykana postać w kultach satanistycznych

James Alefantis (z francuskiego "J'aime les enfants" oznacza "kocham dzieci").

ponad 40 letni bezdzietny homoseksualista o bardzo tajemniczej przeszłości, właściciel dwóch restauracji w tym Comet ping-pong gdzie jest szefem kuchni. Tak na prawdę za tym podejrzanie brzmiącym nazwiskiem ukrywa się członek rodziny Rothschild.


Po lewej stronie zbliżenie z rodzinnego zdjęcia Rothshildów

W bardzo szybkim czasie restauracja stała się kultowym miejscem spotkań elit politycznych i celebrytów, a właściciel zwykłej pizzerii stał się w 2012 roku jedną z pięćdziesięciu najbardziej wpływowych osób w Waszyngtonie. No cóż, prawdziwe nazwisko zobowiązuje.


James Alefantis i Tony Podesta


O samej restauracji zrobiło się głośno dzięki aferze Pizzagate. W ujawnionych przez Wikileaks mailach Johna Podesty, okazuje się, że sztab Hillary Clinton często spotykał się na posiłkach i organizował imprezy w pizzerii Comet ping-pong.

Co jest tak niezwykłego w kawałku pizzy, że przyciąga najbogatszych ludzi w kraju? elity, które stać na najdroższe i najbardziej wyszukane jedzenie świata?

Podobnie jak w przypadku afery Pizzagate, restauracja serwująca włoskie placki była tylko przykrywką dla spotkań elitarnych kręgów pedofilskich. Według informacji zawartych w mailach Podesty organizowano tam zbiórki pieniędzy na kampanie Baracka Obamy i Hillary Clinton.


Osobiste podziękowania od Hillary Clinton dla Comet Ping Pong


Nawet największy sceptyk po obejrzeniu zdjęć z Instagrama pizzerii Comet ping pong stwierdziłby, że coś tu nie gra, a kiedy dołożymy do tego wystrój wnętrz jaki panował przed wybuchem afery Pizzagate, tj. Malowidła i rysunki przedstawiające postacie bez głów czy perwersyjne sceny erotyczne dostajemy obraz przytulnej pizzerii na weekendowe wypady z rodziną, no przynajmniej tak brzmi oficjalny opis na stronie restauracji.

Wystrój wnętrz przed aferą Pizzagate:

Ciekawe rysunki jak na rodzinną pizzerię..

Obrazek w łazience z dopiskiem "zamknij się i pieprz"

Zdjęcia z Instagrama pizzerii Comet ping pong, usunięte po wybuchy afery Pizzagate :


Zdjęcie z hasztagiem #killroom - pokój do zabijania. komentarz: "wystarczy spłukać jak skończysz"

Tony Podesta odpisuje bratu " Jeszcze w komnacie tortur" czyżby miało to związek z poprzednim zdjęciem??

Pracownik przytulnej rodzinnej restauracji...a w tle klatka..

Hasztag #chickenlovers - w pedofilskim slangu homoseksualista lubiący nieletnich chłopców

Jedno z wielu dziwnych zdjęć z udziałem dzieci na Instagramie Alefantisa z lokalizacją w comet ping pong

Kolejne co najmniej podejrzane zdjęcie..

"Ten mały chłopiec pokochał farmę" - ciekawe co się za tym kryję..

Zaskakujące jak wiele zdjęć z dziećmi wrzucał 40 letni bezdzietny kawaler homoseksualista... Kim tak na prawdę są te dzieci? skąd się tam wzięły? i co się z nimi stało? o co chodzi w tych dziwnych opisach i hasztagach na Instagramie??

Kolejne pytanie, jak udało się wyciszyć tak odrażający skandal z udziałem światowych elit? i dlaczego nikt nie zbadał tej sprawy?

Okazuje się, że było to bardzo proste, wystarczy mieć w kieszeni media głównego nurtu i podstawionego aktora z bronią w ręku.


Bohater afery pizzagate według mediów..

"Oburzony patriota z bronią automatyczną wdziera się do restauracji Comet ping-pong w celu uratowania przetrzymywanych tam dzieci, nie znajdując żadnego dziecka oddaje serię strzałów wewnątrz budynku po czym zostaje zatrzymany przez policję"

- prawda, że sprytnie?


w ten sposób narracja o Pizzagate została całkowicie obrócona w innym kierunku, media głównego nurtu aferę pedofilską na najwyższych szczeblach władzy zmieniły na strzelaninę wariata w restauracji.

A biedny James Alefantis aka Rothshild z bestii w ludzkiej skórze został przemianowany na ofiarę teorii spiskowych.

Co ciekawe, w sąsiedztwie pizzerii Comet ping-pong znajduje się wiele innych lokali gastronomicznych i handlowych, które zawierały w swoim logo symbole pedofilskie. Krótko po wybuchu afery Pizzagate pobliskie lokale zmieniły swoje logo pozbywając się charakterystycznych znaków rozpoznawczych.


Szybka zmiana logo, tym razem bez spirali "miłośników chłopców"

Symbole Pedofilskie ujawnione przez FBI:

Symbole pedofilskie pochodzące z dokumentacji FBI

Więcej o pizzgate i comet ping pong tutaj: #pizzagate - Przeczywistość (przeczywistosc.pl)


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page