top of page
Szukaj

Adrenochrome

Zaktualizowano: 11 lip 2023Tajemnicza substancja, której wzór chemiczny przypomina królika (follow the white rabbit), a zrobiło się o niej głośno za sprawą filmu "Las Vegas Parano". W jednej ze scen bohater grany przez Johna Deepa w trakcie poszukiwania narkotyków trafia na fiolkę z etykietą "adrenochrome" . Współlokator wyjaśnia, że jest najsilniejszy narkotyk dostępny na rynku, możliwy do wytworzenia tylko w organizmie człowieka. Aby tajemnicza substancja mogła powstać, dawca przed śmiercią musi zostać maksymalnie wystraszony lub przeżyć ogromny stres. Tutaj scena z Las Vegas Parano:


Powstaje zasadnicze pytanie, ile w tym wszystkim jest prawdy?, czy rzeczywiście istnieje taka substancja? i jakie ma właściwości psychodeliczne ? Co do samego istnienia takiej substancji nie ma już żadnych wątpliwości, powstaje w organizmach żywych, w procesie utleniania adrenaliny.

Według wikipedii: "Adrenochrom jest syntezowany poprzez utlenianie adrenaliny. In vivo substratami są adrenalina lub noradrenalina. Reakcja jest katalizowana metalami przejściowymi (np.: miedzią) lub odpowiednimi enzymami."

Co do jego właściwości psychodelicznych wikipedia podaje jedynie taką odpowiedź: "wiele kontrowersji budzi uznawanie adrenochromu za psychodelik. Mimo że ma on działanie psychoaktywne, większość badaczy uważa, że stanów doświadczanych po jego zażyciu nie należy klasyfikować do grupy psychodelicznych. Efekty przezeń powodowane to:

  • euforia,

  • rozkojarzenie,

  • „gonitwa myśli”.

Podczas jednego z badań, biorący w nim udział porównywali działanie adrenochromu do psylocybiny i LSD "

Bardzo trudno jest znaleźć jakiekolwiek rzetelne prace naukowe dotyczące wpływu adrenochromu na zwierzęta czy ludzi, jednak udało mi się znaleźć taki artykuł:

"The Effect of Adrenochrome and Adrenolutin On the Behavior of Animals and the Psychology of Man" Abram Hoffer: 2008 r.

A tutaj fragment jego pracy: "Chemicznie, adrenochrom i adrenolutyna są bardzo reaktywnymi substancjami. Niektóre zmiany wytwarzane przez adrenochrom mogą utrzymywać się kilka dni, a w niektórych przypadkach, skutki prowadzą do prawie katastrofalnych wyników. Istnieje również dyskusja na temat reakcji, która trwała dłużej niż jeden dzień po jednym podaniu adrenolutyny, a także reakcje trwające do jednego tygodnia. Zmiany w myśleniu wywołane przez adrenochrom są podobne do tych obserwowanych w schizofrenii. Adrenochrome powoduje planowe hamowanie procesu, który określa zawartość myślenia asocjacyjnego. Dzieje się tak w dawkach, które nie zwiększają labilności podstawowych procesów, nie zmniejszają wzbudzenia, i nie tracą połączeń tymczasowych, jak w przypadku LSD."Screen z dokumentu "Upadek kabały" - mimo wielu błędów warto obejrzeć choćby dla zrozumienia "afery pizzagate"

W ostatnim czasie ogromne emocje i wzbudził dokument "Upadek kabały" (dostępny tutaj) , w którym autorka określa adrenochrom narkotykiem elit i celebrytów Hollywood pobieranym od porywanych i torturowanych dzieci. Według niej, narkotyk oprócz efektów psychodelicznych powoduje również spowolnienie procesów starzenia, dzięki czemu gwiazdy Hollywood wyglądają dużo młodziej niż wskazuje na to ich faktyczny wiek.


Aktor Jared Leto i opis pod zdjęciem "Niesamowite co robi krew małych ludzi"

Takich przykładów "wiecznej młodości" jest w Hollywood bardzo dużo, co ciekawe wiele z tych nazwisk łączy wyspa pedofila Jeffreya Epsteina, na której byli częstymi gośćmi.

Oliwy do ognia dolał były bokser wagi cięzkiej David "Nino" Rodriguez, który krótko po pojawieniu się dokumentów "Upadek Kabały" i "Out of shadows" nagrał własne video potwierdzając wszystkie wcześniejsze doniesienia o adrenochromie i pierścieniach pedofilskich w Hollywood. Tutaj fragment jego nagrania udostępniony na youtube:Również dużo na temat handlu dziećmi i adrenochrome wyjawił aktor Jim Caviezel

twierdząc, że beczka takiej substancji z organami dzieci kosztuje nawet 77 tys dolarów. (polecam film z jego udziałem "Sound of Freedom").Kolejną wskazówką w całej tej łamigłówce są dziwne nagrania celebrytów. Osoby badające temat "Q" uważają, że w tamtym czasie (początek 2020 roku) gwiazdy zostały odcięte od narkotyku, a tajemnicze filmy to efekt odwyku. Tutaj kilka nietypowych filmów, w których celebryci komunikują się między sobą, używając kodów i symboli znanych z afery pizzagate:Dobrym przykładem przekazywania sobie tajnych informacji jest nagranie z TikToka Howie Mandella, znanego choćby z udziału w Amerykańskim "Mam talent". Według osób badających sprawę, w trakcie pseudo-pandemii celebryci zostali odcięci od "adrenochromu", w tym nagraniu widzimy jak Howie tworzy napis na torbie "shoe stuff" a tak na prawdę chodzi o "5H0E stuff", 5H0E - jest to skrócona nazwa chemicznego substytutu "Adrenochromu". A złożonoy z kartonu symbol jest identyczny do logo sklepu Wayfire gdzie pojawiły się aukcje z absurdalnie drogimi przedmiotami, o nazwach skojarzonych z zaginionymi dziećmi w USA.
Na polskiej scenie artystycznej sprawę adrenochromu poruszył popularny raper Marcin "Kali" Gutkowski, nagrał własny vlog, poruszający temat "Q" oraz tego co się dzieje w Hollywood, narażając tym samym swoje dobre imię. Fragment nagrania tutaj:Jakby nie patrzeć temat Adrenochromu jest niezwykle ciekawy i przerażający, zdecydowanie większość poszlak sugeruje nam, że takowy narkotyk na prawdę istnieje i jest dostępny tylko dla najbogatszych ludzi na ziemi, osób które zgodziły się dołączyć do kultu w imię sławy i bogactwa.0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page